Telefon

+90 312 988 12 13

0

Hakkkımızda

Alfasen Üretmeye devam ediyor

Silo ve Silo Ekipmanlarında öncü

Alfasen olarak mühendis tabanlı kadromuz ile endüstriyel fabrikalara ekipman ve sistem üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz tüm sistem ve makinelerin tasarımları bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Fabrikalardaki toz ve granül halindeki dökme hammaddelerin işlendiği tesislerde depolama, yükleme, boşaltma, taşıma, tartım, dozajlama, toz toplama, filtreleme gibi iterasyonlarda çalışan sistemlerde uzmanlaşmış durumdayız. Çimento, beton tesisleri, plastik, kimya sanayi, gıda, demir çelik, alçı, tarım gibi sektörlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi, tasarımı ve yeniliğine olan tutkumuzun, müşterilerimiz tarafından da paylaşılıyor olmasından onur duyuyoruz.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Vizyonumuz makine ekipmanları üretiminde dünya lideri olmak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak ve aynı zamanda yerel ekonomiye katkıda bulunarak, şirketlerin gelişmesini sağlayacak yaratıcı çözümler sunmaktır. Şirketlerin hedef ve ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun ürünleri sağlayabilmek için müşterilerimizle iş birliği halinde çalışmaktayız.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt olarak, birinci sınıf kalite ve yenilikçi mühendislik hizmeti sunmaktır. Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?